به فروشگاه تهران ارگانیک خوش آمدید....

فروش بهترین پودر شیر خشک شتر تولید شده در ایران

 

فروش بهترین پودر شیر خشک شتر تولید شده در ایران با کیفیت بالا و قیمت مناسب هم اکنون در فروشگاه اینترنتی تهران ارگانیک قابل دسترس می باشد.

پودر شیر خشک شتر همانند شیر تازه شتر دارای مزایا و محاسن است و هم می توان براحتی آن را تا مدت ها در جای خشک و خنک نگهداری کرد، در عین اینکه با عمر طولانی تر شما شیر تازه را هر زمان بخواهید خواهید داشت طعم و مزه آن هم کاملا شبیه شیر شتر تازه خواهد بود.

 

فروش بهترین پودر شیر خشک شتر

فرایند تولید و تهیه پودر

فرایند خشک کردن شیر تبدیل آن پودر شیر خشک یک فرآیند گران قیمت است که اغلب برای مواد حساس به حرارت (به عنوان مثال، پروتئین و آنزیم ها) مضر است و برای داشتن حفظ ارزش غذایی، رنگ و طعم شیر تازه شاید خوب نباشد.

اما پودر شیر خشک تولید شده شتر با تکنیک و روشی خاص که دما در آن بالا نمی رود تولید و ارزش های مواد عذایی آن کاملا حفظ می شود.

پودر خام شیر خشک شتر دارای مزایای مشابه با شیر تازه است وقتی که تبدیل به مایع می شود. لذا با داشتن طول عمر بیشتر خیال شما هم بابت داشتن شیر شتر تازه برای همیشه مرتفع می گردد.

فرایند خشک کردن شیر شتر گران است اما ما تولید محصولات شتر شتر را با بهترین روش های موجود مورد استفاده انجام می دهیم.

پودر شیر خشک شتر خام بدست می آید، ما از شیر شتر تازه بدین منظور بهره می بریم.

این روند با انجماد شیر آغاز می شود و سپس آن را در یک خلاء کمی در معرض دمای قرار می دهیم که این روش برای حفظ مواد مغذی در شیر شتر بسیار حیاتی و مهم است تا شیر شتر به شکل پودر خشک در آمده و تبدیل شود.

حتما بخوانید:  تولید شکلات با شیر شتر در دوبی

شیر خشک شتر تولید شده توسط ما دارای ارزش تغذیه ای بالا و طعم مطبوع است که در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم.

 

اهمیت تهیه شیر خشک شیر شتر

شیر خشک شتر002

پودر شیر خشک شتر سرشار از روی ،مس،آهن ،ویتامین B، C و اسیدآمینه های ضروری است،پروتئین نیز جزء اصلی آن است که تاثیر عمده ای بر ارزش غذایی شیرشتر دارد.

لاکتوفرین شیرشتر ضدباکتری، ضد ویروسی و ضد تومور است.ایمونوگلوبولین بالا در شیر شتر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شودبه دلیل دارا بودن انسولین و پروتئین های مشابه انسولین ،کاهنده قند خون بوده و در درمان دیابت موثر است.

لاکتوز در شیر شتر پائین بوده و برای افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز مناسب است.

شیرشتر برای درمان هپاتیت ، بیماری های کبد ،کم خونی،نرمی استخوان،بواسیر،بهبود زخم معده ،آسم،درمان بیماری های خودایمنی مانند اوتیسم و افزایش قدرت باروری تخمدان نقش مهمی ایفا می کند.

طبق مقایسه ای که بین شیر شتر و انسان انجام شد، 20 نمونه شیر از شتر و 20 نمونه شیر از مادران سالم گرفته و از نظر PH اسیدیته، وزن مخصوص، لاکتوز، اسیدهای چرب، پروتیین، مواد معدنی و ویتامین و عوامل ضد میکروبی مانند لیزوزیم (LZ)، لاکتوفرین (LF) و کل ایمونوگلوبولینها (IGS) مورد بررسی قرار گرفت.

نتایج نشان داد که شیر شتر حاوی چربی ، پروتئین(به خصوص کازئین)، خاکستر، کلسیم، منیزیم، فسفر، پتاسیم، سدیم، آهن، و مس بالاتر اما در میزان پروتئین آب پنیر، لاکتوز و روی از شیر انسان کمتر است.

ویتامین C و نیاسین در شیر شتر نسبت به شیر انسان بالاتر بود و پروتئین شیر شتر دارای تعادل رضایت بخشی از اسیدهای آمینه ضروری است.

حتما بخوانید:  شیر بز را بهتر بشناسیم

برای فروش بهترین پودر شیر خشک شتر تولید شده در ایران توسط تولید کنننده و ارتباط مستقیم، لطفا از قسمت تماس با ما سایت تهران ارگانیک با ما در ارتباط باشید.

 

http://www.sareboona.com/

قبلی
فروش شیر شتر با بهترین قیمت
بعد
تولید شکلات با شیر شتر در دوبی

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید